اپلیکیشن کالری شمار و آنالیز تناسب اندام - نوین فیتنس

اپلیکیشن کالری شمار و آنالیز تناسب اندام - نوین فیتنس

اپلیکیشن کالری شمار و آنالیز تناسب اندام نوین فیتنس، همراه شما تا رسیدن به هدف تناسب اندام و سلامتی جسمانی برای دانلود اپلیکشن کلیک کنید

برای کاربران اندروید
دریافت از بازار
لینک دانلود مستقیم
دانلود مستقیم
برای کاربران IOS
دانلود از آی اپس
ارسال لینک دانلود
ارسال لینک دانلود به شماره
لینک دانلود QR
qr
اپلیکیشن کالری شمار و آنالیز تناسب اندام - نوین فیتنس
dots

چرا اپلیکیشن نوین فیتنس؟

اطلاعاتت رو بیشتر کن

هر اطلاعاتی در مورد تغذیه و یا تناسب اندام نیاز داری میتونی در بلاگ نوین فیتنس پیدا کنی

اولویت ما سلامتی شما

از این به بعد یه تیم حرفه‌ای و متخصص مراقب سلامتی شماست

پشتیبانی ۲۴ ساعته

هرکجا هستی میتوانی با متخصصان نوین فیتنس درتماس باشی

ویژگی های اپلیکیشن نوین فیتنس

آنالیز تناسب اندام

از سایز خود خبر داری؟ از درصد چربی بدنت چه طور؟ شکل بدن من چه طور است؟ نوع استخوان بندی من محکم است؟ نگران نباش! ابزار آنالیز تناسب اندام نوین فیتنس اینجاست تا در یک چشم بهم زدن تمام اطلاعات مورد نیاز بدن شما را نمایش دهند.

بلاگ

بلاگ نوین فیتنس منبعی برای به روزترین و معتبرترین مقالات ورزشی و سلامتی است که مرجعی برای جدیدترین و مفیدترین مطالب در مورد بدنسازی، تناسب اندام، کاهش وزن , افزایش وزن و ...

تمرینات ورزشی

آموزش اصول برنامه ریزی تمرین و فعالیت ورزشی، آشنایی با اجزای تمرین و اصول طراحی برنامه مناسب تمرینی با توجه به ویژگی های منحصر به فرد افراد.

کالری شمار

محاسبه میزان کالری دریافتی از اهمیت بالایی برخوردار است و به شما در کنترل دقیق رژیم غذایی و رسیدن به وزن ایده آلتان کمک می کند.

آب شمار

یادآوری میکند آب بنوشید , در شلوغی و مشغله ی روزانه خود آب شمار نوین فیتنس اعلان آب شمار را برای شما ارسال میکند تا بدن خود را از کم آبی دور کنید و همچنین مقدار مصرفی آب را به شما نشان میدهد.

قدم شمار

با استفاده قدم شمار نوین فیتنس می توانید به سادگی میزان کالری و مقدار پیاده روی خود را تنظیم کرده و در نتیجه در طول روز، همانطور که کار های معمول و روزمره خود را انجام می دهید، از سلامتی و زیبایی اندام خود نیز مراقبت نمایید.

نوین فیتنس جامع ‌ترین ارائه دهندی خدمات در حوزه‌ی تناسب اندام، سلامتی و پرورش اندام است که سال ۱۴۰۱ با تمام وجود و امکانات در حال ارائه خدمات به شما عزیزان میباشد. بزرگترین و اصلی ترین هدف ما ارائه با کیفیت ترین و مناسب ترین خدمات به شماست که تا کم ترین زمان به تنیجه دلخواه خود برسید

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به نوین فیتنس میباشد. 2022 ©